تعمیرات آنتن گوشی سامسونگ 

تعمیرات آنتن گوشی سامسونگ در کرج

http://me-samsung.ir/

مشکل پرش آنتن گوشی بیشتر در موبایل های سامسونگ و گوشی های دو سیم کارت اتفاق می افتد. این مشکل ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود، در بازه زمانی های متفاوت ادامه پیدا کند و حتی بعد از مدتی به صورت خود به خود رفع شود.

مهم تر از اینکه به دلایل پرش آنتن گوشی سامسونگ توجه کنید، باید حواستان به آلارم هایی که گوشی شما می دهد باشد. البته نه همان هشدار ها یا نوتیفیکیشن ها. گاهی اوقات گوشی های هوشمند شما با بروز برخی آلارم ها به شما مشکلاتی که دارند را میگویند و شما باید به آنتن نوتیفیکیشن ها دقت کنید تا گوشی شما دچار مشکلات جدی تری نشود.

تنها زمانی می فهمیم یک جای گوشیمان میلنگد، که یکی از کارهایمان عقب بیوفتند و یک اختلال جدی به وجود آمده باشد. در صورتی که مشکلات رایج مانند پرش تصویر گوشی، قطع و وصل شدن صدای موبایل و پریدن آنتن گوشی از مواردی هستند که اکثرا در بلند مدت پیش می آیند. ما میتوانیم با تیم تخصصی تعمیرات آنتن گوشی سامسونگ در کرج مشکل آنتن گوشی شما را در کمترین زمان بر طرف کنیم.

مشکلات سخت افزاری باعث پرش آنتن موبایل سامسونگ

\http://me-samsung.ir/

گاهی اوقات مشکلات سخت افزاری گوشی موبایل باعث می شود که هیچ یک از نکات بالا کمکی به مشکل شما نکند، پس در این شرایط باید به یکی از مراکز تعمیرات تخصصی موبایل کنید تا متخصصین مشکل گوشی شما را بررسی و عیب یابی نمایند.

عوض کردن شبکه های 2G, 3G و 4G

به هم خوردن تنظیمات شبکه گوشی یا انتخاب یک شبکه نامناسب می تواند باعث کاهش آنتن گوشی و پرش آنتن شود. بهترین راه حل برای جلوگیری از پرش آنتن به دلیل عوض کردن شبکه های مختلف این است که اجازه بدهید گوشی موبایل به صورت خودکار، بهترین شبکه و نزدیکترین سیگنال های آنتن موجود را پیدا کنید. برای این کار کافیست به گزینه ی Mobile Networks در قسمت تنظیمات گوشی مراجعه کنید و روی یکی از اپوراتور ها تب بزنید سپس گزینه ی Select Automatically را انتخاب کنید.

مکان خود را تغییر دهید

گاهی اوقات دلیل قطع شدن آنتن موبایل سامسونگ به خاطر محیطی است که در آن حضور دارید و ربطی به گوشی ندارد. گاهی اوقات دیوارهای بلند، ساختمان های بلند و … باعث عدم آنتن دهی گوشی موبایل می شوند. اگر در چنین موقعیتی هستید، گوشی را در فضای باز امتحان کنید و اگر باز هم مشکل آنتن دهی داشتید، راه حل دیگری را امتحان نمایید.

چک کردن سیم کارت

گاهی اوقات قرار گیری نادرست سیم کارت در گوشی میتواند به مشکلاتی در ارتباط با شناسایی سیم کارت دامن بزند. با باز کردن اسلات گوشی و قرار دادن مجدد سیم کارت میتوانید این مشکل را برطرف کنید. اگر همچنان مشکل شناسایی سیم کارت را مشاهده کردید لازم است اقدام نهایی را به عمل آورید.

تعمیرات موبایل سامسونگ خود را در کرج به ما بسپارید تا تمامی مشکلات سخت افزاری موبایل سامسونگ شما را با جایگزینی قطعات اورجینال و اصل تعمیر نماییم و در سریع ترین زمان ممکن گوشی شما را تحویل دهیم. شما می توانید به صورت آنلاین ثبت درخواست تعمیر خود را انجام دهید.

 

پیام بگذارید